Uroczyste wręczenie nagród laureatom stypendium

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ramach trzeciej edycji stypendium Funduszu stypendialnego im. Adama i Haliny Stepkowskich Kapituła Funduszu składzie:

1) dr hab. inż. Janusz Walo, prof. PW Prorektor ds. Studenckich PW, Przewodniczący,
2) prof. dr hab. inż. Andrzej Jakubiak, Prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół PW,
3) mgr inż. Jerzy Baranowski, Prezes Fundacji Politechniki Warszawskiej,

w wyniku szczegółowej analizy przesłanych zgłoszeń rekomendowała przyznanie stypendiów następującym studentom:

Aleksandra Aldona Kwiecień z Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa;
Hubert Ronduda z Wydziału Chemicznego;
Karol Perkowski z Wydziału Architektury;

Zarząd Fundacji Politechniki Warszawskiej w dniu 6 listopada podjął decyzję o przyznaniu stypendiów rekomendowanym przez Kapitułę Funduszu studentom.

Gratulujemy laureatom! Uroczyste wręczenie stypendium laureatom odbędzie się w dniu 15.11.2019 podczas uroczystości Gali Złotej Księgi Absolwentów PW godz. 18.00, Mała Aula w Gmachu Głownym PW

Dziękujemy Dziekanom Wydziałów za wszystkie zgłoszenia znakomitych kandydatów, studentek i studentów Politechniki Warszawskiej, a wszystkim nominowanym studentkom i stodentom gratulujemy wspaniałych osiągnięć i serdecznie dziękujemy za udział.